postheadericon Sylwester w Poznaniu

Sylwester na rynku to dobry pomysł dla osób, które nie znalazły wcześniej żadnej ciekawej oferty na Sylwestra i lubią imprezy grupowe. Wiele miast organizuje różne atrakcje noworoczne dla swoich mieszkańców. Jednym z tych miast jest Poznań.

Mieszkańcy Poznania zwykle witają Nowy Rok na Placu Wolności lub na dziedzińcu zamku. Natomiast zabawy i tańce trwające do białego rana odbywają się na Starym Rynku. W tym roku planowany jest niesamowity pokaz sztucznych ogni. Będą one puszczane naraz w kilku miejscach, w tle natomiast będzie można usłyszeń Poloneza A-Dur Fryderyka Chopina.  Poza tym jeśli chodzi o muzykę mieszkańcy będą mogli zamawiać w Radiu Merkury swoje ulubione  przeboje.

Muzyka na Sylwestra to niezbędny element dobrej i udanej zabawy. Co roku organizowane są w Poznaniu koncerty z udziałem znanych i lubianych wykonawców. Poza tym puszczana jest też muzyka do której każdy chętnie zaczyna wcześniej czy później tańczyć.

Wspaniałe pokazy sztucznych ogni to już właściwie tradycja imprez sylwestrowych w Poznaniu. Zawsze są zjawiskowe i wyjątkowe. Co roku władze miasta mają jakiś inny pomysł, żeby zadziwić i zachwycić oglądających pokazy ludzi. Między innymi dlatego zabawy urządzane właśnie tam cieszą się bardzo dobrą opinią i coraz większą popularnością. Biorą w nich udział już nie tylko mieszkańcy, ale także przyjezdni goście z różnych regionów Polski.

Oprócz zabawy na wolnym powietrzu w Poznaniu organizowane są też inne atrakcje sylwestrowe. Można noc noworoczną spędzić na przykład w teatrze lub w kinie. Koncerty, spektakle, pokazy filmów – jeżeli taki sposób spędzania czasu jest dla kogoś najlepszą zabawą, na pewno będzie miał ku temu okazję w Poznaniu.